Qwerty Apps Gordic

APLIKAČNÍ SW

Software se značkou GORDIC® se vyznačuje precizností zpracování, ohleduplnou implementací technologických novinek a vysokou variabilitou v souvislosti se změnami v legislativě a metodice. K pokrytí potřeb uživatelů slouží široké spektrum řešených agend.

Chcete se dozvědět více?

  Tak nás kontaktujte

Aplikační SW

PODPORA A ROZVOJ

Podpora provozu informačních systémů v sobě zahrnuje mj. úpravy aplikací v případě legislativních změn, doplňková školení, asistenci při důležitých provozních fázích nebo odborné konzultace. Důležitou předností je podpora a kontrola metodické správnosti.

Chcete se dozvědět více?

  Tak nás kontaktujte

Podpora a rozvoj

ŠKOLENÍ

Firma poskytuje školení uživatelů k celému portfoliu svých aplikací. Školení jsou obvykle zabezpečována prostřednictvím subjektů obchodně-servisní sítě. Jejich rozsah a forma (prezenční, elearning) jsou koncipovány dle přání klienta.

Chcete se dozvědět více?

  Tak nás kontaktujte

Školení

BEZPEČNOST

Bezpečnost je i u běžných aplikací stejně důležitým faktorem jako je funkčnost, cena či udržovatelnost. Společnost Qwerty Apps jako distributor GORDIC® spolu s partnery disponuje odbornými a metodickými znalostmi v oblasti bezpečnosti informačních systémů a realizuje nutná opatření s ohledem na nový zákon o kybernetické bezpečnosti a potřeby klientů.

Chcete se dozvědět více?

  Tak nás kontaktujte

Bezpecnost

+420 602 578 246

Odběr novinekProvozovatel: Qwerty Apps spol. s.r.o.

Tel: +420 606 352 378, IČ: 02358191, DIČ: CZ02358191

Adresa: Kounicova 680/6, Veveří, 602 00, BrnoCopyright Qwery Apps spol. s.r.o. 2018. Všechna práva vyhrazena

Powered by w3.css