Qwerty Apps Gordic

GINIS®

GINIS je nejrozšířenější integrační platforma ve veřejné správě. Využívají ji větší i menší organizace – od ministerstev až po malé obce. V současnosti usnadňuje práci více než 6000 klientů. Informační systém GINIS® si můžete pořídit standardním způsobem, tedy zakoupením a údržbou licencí příslušných modulů, které jsou doplněné souborem komplexních nepovinných, ale garantovaných služeb. Nebo můžete licence a jejich údržbu získat i formou služby (SaaS). A to jak na zákaznické, tak i na poskytované platformě (PaaS).

Chcete se dozvědět více?

  Tak nás kontaktujte

Ginis

GINIS®+

Chcete, aby byl váš informační systém ještě výkonnější? Pořiďte si inteligentní nadstavbu GINIS® neboli GINIS®+. Získáte tak pro svoji práci nové moduly, nástroje a metody, které vám ušetří spoustu času a zefektivní fungování celé organizace. GINIS®+ se navíc průběžně učí z vašeho chování a postupně urychluje rutinní činnosti, takže můžete uspořený čas věnovat důležitější práci.

Chcete se dozvědět více?

  Tak nás kontaktujte

Ginis +

GYBER

Příchod informační evoluce, zahrnující Internet všeho (IoE), Smart Home, Smart Buildings, Smart Factories, Smart Cities, Smart Administration a od nich odvozené pojmy Průmysl 4.0 a eGovernment 4.0, představuje výzvu tvořit a využívat moderních technologie tak, aby ony neovládaly nás, ale my je. Technologie, které zastřešuje platforma GYBER, přispívají k tomu, aby náš život byl příjemnější, jednoduší a bezpečnější. Nacházejí uplatnění jak v našich domácnostech a firmách, tak v našich městech a regionech v duchu rozvíjejícího se konceptu Smart Cities.

Chcete se dozvědět více?

  Tak nás kontaktujte

Ginis +

SMART TECHNOLOGIE

Technologie, které zastřešuje platforma GYBER, přispívají k tomu, aby náš život byl příjemnější, jednoduší a bezpečnější. Nacházejí uplatnění jak v našich domácnostech a firmách, tak v našich městech a regionech v duchu rozvíjejícího se konceptu Smart Cities. Jako příklady řešení je možno uvést:

Energetický management

Řešení určené pro organizace, které chtějí řídit spotřebu energií ve svých budovách a zároveň včas odhalovat havarijní stavy, je postaveno na platformě Myjordomus s využitím MS Azure. Technologie pro měření energií (vodoměry, plynoměry, osvětlení) jsou propojeny s Myjordomus Bridge, který zajišťuje šifrovanou komunikaci s bezpečným datovým centrem. Přes aplikační rozhraní má provozovatel data v reálném čase k dispozici v analytické službě MS Power BI nebo ve svém ERP systému. Jedním z hlavních atributů řešení je bezpečnost, a to na úrovni internetového bankovnictví. Celá komunikace probíhá šifrovaně, k autentizaci je používán digitální certifikát. Mezi další přednosti patří škálovatelnost řešení, flexibilita nastavení nebo snadná integrace produktů třetích stran. Řešení podporuje nejpoužívanější desktopové a mobilní platformy: odpovědná osoba může stavy spotřeby sledovat ve svém tabletu či mobilním telefonu s možností notifikace.

Card management

Kartový systém Wardeneta disponuje širokou škálou činností potřebných k provozování odbavovacích systémů, využitelných například pro areály úřadů či firem, městská sportoviště, kulturní zařízení, atd. Wardeneta umožňuje vydávat čipové karty a spravovat databáze klientů, zaměstnanců a jejich přístupů do prostoru. K funkcím systémem dále patří generování či správa statistik a manažerských výstupů, správa podnájmu, ale také ovládání pokladen, čteček čipů a čárových kódů, zámků, turniketů a dalších zařízení.

Chcete se dozvědět více?

  Tak nás kontaktujte

Ginis +

KYBEZ

Platforma KYBEZ představuje komplexní portfolio bezpečnostních nástrojů a služeb. Partneři projektu jsou připraveni pomoci ve splnění požadavků na bezpečnost informací, včetně kybernetické bezpečnosti a obrany. Dohledový portál zajistí, že budete vždy v obraze. Pro vizualizaci stavu bezpečnosti jednotlivých informačních systémů organizace a komunikaci s nimi slouží centrální dispečerská webová aplikace dohledového centra s aplikací Service Desk (CA Technology).

Chcete se dozvědět více?

  Tak nás kontaktujte

Ginis +

+420 602 578 246

Odběr novinekProvozovatel: Qwerty Apps spol. s.r.o.

Tel: +420 606 352 378, IČ: 02358191, DIČ: CZ02358191

Adresa: Kounicova 680/6, Veveří, 602 00, BrnoCopyright Qwery Apps spol. s.r.o. 2018. Všechna práva vyhrazena

Powered by w3.css