Qwerty Apps Gordic

O nás

Společnost QWERTY Apps. s.r.o. má sídlo v České republice v Brně.

QWERTY Apps. s.r.o. je významným distributorem firmy GORDIC® spol. s r.o. Tato firma je vůdčí firmou ve veřejné správě ČR na úseku aplikačního SW, služeb, metodické podpory a kybernetické bezpečnosti.

Disponujeme týmem specialistů, kteří zajišťují plné spektrum činností, zejména pro uživatele ve veřejné správě. Jako distributor GORDIC® spol. s r.o. naše společnost, v úzké spolupráci s pobočkou této firmy v Brně, realizuje více než 200 uživatelů v ČR. Jedná se o dodávky aplikačního software, projektů a komponent pro SMART řešení a kybernetickou bezpečnost.

U klientů zabezpečujeme komplexní služby jako jsou instalace, asistence, školení a metodická podpora. Řešíme rovněž vývoj webových aplikací na zakázku. A jako dynamicky se rozvíjející službu poskytujeme a podporujeme provoz integrovaných aplikací GINIS ve firemním Q cloudu nebo v datových či technologických centrech vybraných větších subjektů resp. uživatelů.

QWERTY Apps. s.r.o. je rovněž partnerem HDL Automation s.r.o.

HDL Automation s.r.o., zastupuje na českém a slovenském trhu globální značku HDL. Jako partner této firmy a ve spolupráci s ní dodáváme škálu produktů od jednotlivých čidel a modulů až po návrhy a realizaci komplexních řešení na otevřené SMART platformě.

Aktuálně k problematice SMART CITY

Ginis
Ginis
Ginis
Ginis

Ve dnech 23. do 25. října se v Dubajském mezinárodním konferenčním centru konal veletrh WETEX 2018, jehož se osobně účastnila i jednatelka společnosti QWERTY Apps.

+420 602 578 246

Odběr novinekProvozovatel: Qwerty Apps spol. s.r.o.

Tel: +420 606 352 378, IČ: 02358191, DIČ: CZ02358191

Adresa: Kounicova 680/6, Veveří, 602 00, BrnoCopyright Qwery Apps spol. s.r.o. 2018. Všechna práva vyhrazena

Powered by w3.css